Masaż bańką chińską - masaze - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż bańką chińską to ostatni prawdziwy hit wśród osób dbających o ciało. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych osób, które chcą doskonale wyglądać, wprowadziliśmy go do swojej oferty. Masaż bańką chińską modeluje sylwetkę, ujędrnia skórę, jest także świetnym zabiegiem, który niweluje cellulit. Masaż bańką chińską to stara, licząca ponad trzy tysiące lat metoda. Jego korzenie wywodzą się z niekonwencjonalnej medycyny chińskiej. Zabieg cieszy się dużą popularnością, efekty są satysfakcjonujące, a osiąga się je w bardzo krótkim czasie.

Jak wykonywany jest masaż?

Masaż bańką chińska to nieinwazyjna, ale bardzo skuteczna metoda pozbycia się nadmiernej tkanki tłuszczowej i cellulitu. Zabieg przeprowadzany jest w trzech etapach. Zaczyna się od nałożenia specjalnej oliwki. Nakłada się ją na te partie ciała, na których ma być wykonany zabieg. Masaż bańką chińską może być wykonany na:

  • ramionach;
  • brzuchu;
  • udach;
  • łydkach;
  • pośladkach.

Pierwszy etap zabiegu nie ogranicza się do naniesienia oliwki. W celu pobudzenia krążenia wykonywany jest intensywny masaż antycellulitowy. Przygotowuje on skórę do właściwego masażu. Etap drugi to najważniejsza część zabiegu. Bańka zasysa skórę razem z podskórną tkanką tłuszczową – wytwarza się w niej podciśnienie. Kosmetyczka wykonuje podłużne i koliste ruchy w kierunku węzłów chłonnych. Następuje przekrwienie skóry i poprawa jej kondycji. Zabieg kończy się relaksacyjnym masażem. Jednocześnie z nim na skórze aplikowany jest preparat antycellulitowy. Efektem ubocznym masażu bańką chińską jest zaczerwienienie skóry. Ustępuje ono samoistnie kilka godzin po zabiegu.

Jakie są efekty zabiegu?

Po zabiegu zauważa się znaczną redukcję cellulitu. Następuje szybsza przemiana materii, poprawia się kondycja skóry. Redukują się obrzęki limfatyczne. Skóra jest bardziej elastyczna i jędrna.

Masaż bańką chińską może zostać połączony z innymi zabiegami kosmetycznymi. Przeciwwskazania do zabiegu to: ciąża, karmienie piersią, choroby serca, choroby infekcyjne skóry, choroby nowotworowe, miesiączka, bardzo delikatna i cienka skóra.

Masaż bańką chińską jest w czołówce skutecznych zabiegów antycellulitowych!

Umów wizytę

Masaż bańką chińską