Masaż rozświetlający z drobinkami złota - masaze - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

MASAŻ ROZŚWIETLAJĄCY Z DROBINKAMI ZŁOTA

 

Ekskluzywny masaż łączący efekt relaksujący z intensywną pielęgnacją ciała. Oparty jest na masażu relaksacyjnym, którego wykonujemy zawsze z uwzględnieniem indywidualnych odczuć i potrzeb klientów. Podczas zabiegu stosowany jest rozświetlający, naturalny olej z drobinkami złota. Odżywcze działanie oleju arganowego uzupełnione jest dodatkiem oliwy z oliwek o właściwościach silnie łagodzących, wygładzających i ujędrniających skórę. Złoty pył delikatnie rozświetla i pozostawia na powierzchni skóry złocistą poświatę. Skóra po masażu stanie się gładka i jedwabista w dotyku. Dodatkowo ekstrakt róży damasceńskiej zawarty w oleju cudownie relaksuje, odświeża i przenosi w świat orientu. Zabieg szczególnie polecany przed ważnym wyjściem, zabawą lub w okresie letnim w celu podkreślenia opalenizny i przywrócenia prawidłowego poziomu nawilżenia skóry.

Jest to idealny wybór dla osób, które chcą się zrelaksować oraz zapomnieć o stresie, trudach dnia codziennego i po prostu poczuć się lepiej. Jest to bardzo bezpieczna forma masażu. Zaraz obok zwykłego masażu relaksacyjnego jest to idealny sposób by rozświetlić skórę, nadać jej odpowiedni kolor jak również wygładzić i ujędrnić.

Dla kogo polecany jest masaż olejem Marrakesh Gold Oil?

- zmęczona, poszarzała skóra,

 - utrata jędrności, wiotkości skóry,

- potrzeba przywrócenia promienności i witalności skórze,

- stres, potrzeba relaksu,

- rewitalizacja poporodowa,

- zabieg bankietowy.

 

 

Przeciwwskazania do masażu:

 

- ciąża i okres laktacji,

- choroby nowotworowe,

- schorzenia przebiegające ze stanem zapalnym,

- stany chorobowe przebiegające z wysoką temperaturą ciał pow. 38'C,

- zmiany dermatologiczne, alergie skórne

 - powiększone węzły chłonne,

- skłonność do krwotoków,

- żylaki,

- rany i blizny we wczesnym stadium leczenia.

 

Ekskluzywny masaż rozświetlający z drobinkami złota polecany jest dla wszystkich osób chcących się odprężyć, zrelaksować oraz zabrać o wygląd skóry od zewnątrz, a mianowicie ją rozświetlić. Odpowiednia technika masażystek połączona ze światłem świec z odpowiednią muzyką oraz uspokajającego zapachu.