Mikrodermabrazja dłoni - pielegnacja-dloni - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

MIKRODERMBRAZJA DŁONI

Dłoni, podobnie jak twarzy, nie da się ukryć. Dlatego warto robić wszystko, aby jak najdłużej zachowały one doskonały wygląd. Naszą propozycją dla tych przedstawicielek płci pięknej, które chcą zatroszczyć się o własne dłonie, jest zabieg mikrodermabrazji. Wbrew obiegowej opinii mikrodermabrazja nie jest wyłącznie zabiegiem na skórę twarzy.

Mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem, który pozwala skutecznie wygładzić skórę. Polega ona na mechanicznym złuszczaniu naskórka poprzez oddziaływanie na dłonie specjalną głowicą, na której umieszczone są miniaturowych rozmiarów kryształy diamentu.

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg bezpieczny, który gwarantuje nie tylko stopniowe, ale również równomierne złuszczanie naskórka. Dzięki temu nie trzeba obawiać się, że konsekwencją będą blizny. Co ważne dla osób decydujących się na mikrodermabrazję diamentową, jest to zabieg bezbolesny oraz niewywołujący alergii.

Zalety mikrodermabrazji dłoni

Mikrodermabrazja diamentowa dłoni ma szereg zalet. Przede wszystkim gwarantuje szybką i naprawdę wyraźnie widoczną poprawę kondycji skóry. Stymuluje komórki do odnowy, pobudza również produkcję kolagenu oraz elastyny. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych i doskonale sprawdza się u osób, u których z racji na reakcje alergiczne nie można wykonać peelingu chemicznego dłoni. Jest zabiegiem bezbolesnym, który można bardzo często powtarzać.

Wykonywana w naszym gabinecie mikrodermabrazja dłoni to gwarancja zdrowych, nawilżonych, zadbanych dłoni. Skutecznie wzmacnia ona naturalne zdolności obronne skóry, sprawia, że zostaje ona dogłębnie nawilżona i wygładzona. Znikają uszkodzenia powstałe na skutek działania promieni słonecznych. Po zabiegu skóra dłoni o wiele lepiej wchłania kosmetyki.

Wykonanie mikrodermabrazji dłoni polecamy szczególnie w przypadku szorstkiego, zrogowaciałego naskórka, plam będących efektem ekspozycji na promienie słoneczne, blizn czy wiotkości skóry.

W naszym instytucie mikrodermabrazja diamentowa dłoni wykonywana jest z należytą starannością i wykorzystaniem urządzeń najwyższej jakości. Dzięki temu ci, którzy zdecydowali się poprawić wygląd swoich dłoni z naszą pomocą, mogą nam w pełni zaufać.

Umów wizytę

Mikrodermabrazja dłoni