Lifting biustu RF - zabiegi-aparaturowe-cialo - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

THERMAL RF BIUST

Biust jest bardzo podatny nie tylko na upływający czas, ale również wszelkie zmiany masy ciała. Może wówczas tracić swój dobry wygląd. Spełniając oczekiwania tych kobiet, które chciałby poprawić kondycję swoich piersi, proponujemy lifting biustu RF.

Thermal RF to silnie liftingujący zabieg, który wykorzystuje siłę fal radiowych. Docierają one aż do skóry właściwej, pobudzając fibroblasty do zwiększonej produkcji włókien kolagenowych. Zachodzące reakcje sprawiają, że tworzą się między nimi nowe połączenie cechujące się wysoką sprężystością oraz elastycznością. W konsekwencji redukcji ulegają zwiotczenia bardzo niekorzystnie wpływające na wygląd piersi.

Zabieg Thermal RF jest w pełni bezpieczny. Niestety, nie oznacza to, że można go wykonywać zawsze. Do przeciwwskazań zalicza się:
  • choroby nowotworowe;
  • ciążę;
  • choroby zakaźne;
  • skłonność do krwawień;
  • nadciśnienie tętnicze krwi;
  • jakiekolwiek urazy na powierzchni skóry powiązane z przerwaniem jej ciągłości;
  • ropnie stanów, kości i tkanek miękkich.
Pozostałe przeciwwskazania dla liftingu biustu

Wykonanie zabiegu jest niemożliwe, jeśli osoba, która chce mu się poddać, ma wszczepiony rozrusznik serca bądź jakikolwiek implant. Dlatego przed zabiegiem przeprowadzamy z klientką szczegółowy wywiad, który pozwala nam stwierdzić brak przeciwwskazań. Bezpieczeństwo klientki ma dla nas pierwszorzędne znaczenie.

Zabieg sprawia, że skóra biustu zostanie wyraźnie ujędrniona. Dochodzi do jej wyraźnej regeneracji. Tkanka łączna zostanie wzmocniona, a krążenie krwi i limfy zwiększa się. Biust podnosi się, jest jędrniejszy, gładki, pełniejszy.

Thermal RF to zabieg całkowicie bezbolesny. Decydując się na niego, nie trzeba więc obawiać się jakichkolwiek dolegliwości bólowych. W naszym instytucie wykonujemy go za pomocą sprzętu najwyższej jakości. Podczas zabiegu klientka ma zapewnioną intymność i pełen komfort.

Jeśli Twój biust nie wygląda już tak dobrze, chcesz poprawić jego jędrność i zlikwidować wiotkość, zabieg Thermal RF sprawdzi się idealnie.

Umów wizytę

Lifting biustu (RF)