Liposukcja ultradźwiękowa - zabiegi-aparaturowe-cialo - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

Nadmierna tkanka tłuszczowa to problem wielu osób. Nierzadko dieta i ćwiczenia fizyczne nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Ci, którzy chcą poprawić wygląd swojego ciała, a jednocześnie nie chcą sięgać po inwazyjne metody, takie jak klasyczna liposukcja, mogą w naszym instytucie poddać się zabiegowi liposukcji ultradźwiękowej. Walka z niechcianym tłuszczykiem odbywa się w tym przypadku z pomocą fal ultradźwiękowych.

Liposukcja ultradźwiękowa szczególnie sprawdza się w przypadku tych osób, które mają trudność z pozbyciem się tkanki tłuszczowej z wyjątkowo odpornych na ćwiczenia i dietę miejsc. Zalicza się do nich:

  • kolana;
  • tak zwane boczki;
  • uda;
  • tak zwane bryczesy;
  • pośladki;
  • ramiona.

Jej działaniu może być również poddawany brzuch. Po liposukcję ultradźwiękową warto sięgnąć zawsze, kiedy dotychczas stosowane metody nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Co ważne, ultradźwięki radzą sobie nie tylko z tak znienawidzoną przez kobiety tkanką tłuszczową, ale również z prawdziwą zmorą wielu pań – cellulitem.

Dla kogo?

Osoby, które zdecydowały się na zabieg, powinny pamiętać, że jego podstawowym celem jest remodeling sylwetki. Liposukcja ultradźwiękowa nie jest zabiegiem przeznaczonym do leczenia otyłości, a nawet dużej nadwagi. Pomaga usunąć tkankę tłuszczową, która w pewnych miejscach odłożyła się w zbyt dużej ilości.

Po zabiegu zmniejsza się nie tylko obwód tych rejonów ciała, które zostały mu poddane. Ciało wysmukla się, poprawia się jędrność skóry. Na próżno szukać cellulitu, który po prostu znika. Liposukcja ultradźwiękowa wpływa korzystnie na jędrność skóry.

Zabieg jest w pełni bezpieczny. Decydując się na niego, nie trzeba obawiać się bólu, który towarzyszy osobom wybierającym tradycyjne odsysanie tłuszczu. W naszym Instytucie liposukcja ultradźwiękowa wykonywana jest przez wykwalifikowany personel specjalizujący się w tego rodzaju zabiegach. Nasi klienci mogą czuć się w związku z tym bezpiecznie. Zanim przystąpimy do wykonania zabiegu, zbieramy dokładny wywiad od klienta po to, aby wykluczyć przeciwwskazania.