Alternatywa dla mezoterapii igłowej - zabiegi-aparaturowe-twarz - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

Brak oznak starzenia się skóry to marzenie większości kobiet. Niestety, wraz z wiekiem na naszej twarzy, szyi oraz dekolcie pojawiają się zmiany, które potrafią popsuć nam nastrój. Na szczęście można się z nimi skutecznie rozprawić. Pomocne okazują się być w tym fale radiowe, które pozwalają na wykonanie liftingu bez skalpela.

Fale radiowe oddziałują na wszystkie trzy warstwy skóry:

  • nabłonek;
  • skórę właściwą;
  • tkankę podskórną.

Nie tylko usuwają oznaki starzenia się, ale poprawiają gęstość skóry. Zwiększają również jej odporność na powstawanie różnych zmian. Tym samym zabieg z wykorzystaniem fal radiowych wykazuje także działanie zapobiegawcze.

Podczas zabiegu skóra poddawana jest działaniu fal radiowych. Wytwarzana przez nie energia jest następnie zamieniana na ciepło. To właśnie dzięki niemu dochodzi do poprawy ukrwienia skóry, czego konsekwencją jest lepsze jej dotlenienie oraz odżywienie. Fale radiowe stymulują także tworzenie nowych połączeń kolagenowych, co prowadzi do zniwelowania zmarszczek.

Dla kogo lifting falami radiowymi?

Zabieg z wykorzystaniem fal radiowych polecany jest szczególnie osobom między trzydziestym piątym a sześćdziesiątym piątym rokiem życia. Skutecznie i widocznie poprawia jędrność oraz napięcie skóry. Osoby, które zdecydowały się poddać zabiegowi, zauważą takie efekty, jak:

  • zmniejszenie zwiotczeń;
  • poprawa owalu twarzy;
  • zmniejszenie kurzych łapek;
  • zmniejszenie tak zwanych chomików.

Fale radiowe świetnie sprawdzają się także w przypadku podwójnego podbródka oraz zbyt dużej ilości tkanki tłuszczowej nagromadzonej w okolicy brody. Podkreślić należy, że efekty widoczne są od razu po zakończeniu zabiegu. Nie znikną przez około pół roku.

Zabieg z wykorzystaniem fal radiowych wykonuje w naszym instytucie wykwalifikowany personel, który doskonale zna istotę pracy z urządzeniami emitującymi fale radiowe. Dzięki temu nasi pacjenci mogą być pewni obiecywanych efektów. Nie muszą również obawiać się o swoje bezpieczeństwo podczas zabiegu.

Jeśli chcesz poprawić wygląd swojej cery, zwiększyć jej napięcie i jędrność, od razu skontaktuj się z nami i umów na zabieg z wykorzystaniem fal radiowych1