Odmładzający masaż tlenem - Instytut Shintai
Instytut Shintai

MASAŻ TLENEM

Jędrna, pozbawiona zmarszczek skóra twarzy, to marzenie wielu kobiet. Niestety, upływający czas oraz niekorzystne czynniki zewnętrzne sprawiają, że kondycja naszej cery pozostawia często wiele do życzenia. Kosmetologia oraz medycyna estetyczna wychodzą jednak naprzeciw oczekiwaniom tym pań, które nie chcą godzić się z tym, że ich cera nie wygląda dobrze. Proponujemy niezwykle skuteczny, a zarazem naprawdę przyjemny masaż tlenem, który pozwoli nie tylko lepiej wyglądać, ale również lepiej się poczuć.

Masaż tlenem to nowoczesna metoda zaliczana do zabiegów anti aging. Łączy w sobie masaż z jednocześnie niezwykle skutecznym dotlenieniem skóry. Zabieg jest niezwykle przyjemny i pozwala się naprawdę solidnie zrelaksować. Mogą decydować się na niego wszyscy niezależnie od rodzaju skóry. Co ważne, jest on odpowiedni również dla posiadaczek skóry delikatnej, wrażliwej i cienkiej.

Co daje masaż tlenem?

Masaż tlenem zapewnia wielostronny efekt. Przede wszystkim dogłębnie dotlenia skórę. W efekcie dochodzi do poprawy jej elastyczności oraz wyraźnego ujędrnienia. Podnosi się owal twarzy, co ma szczególne znaczenie zwłaszcza w przypadku tych pań, u których wystąpiły już pierwsze oznaki starzenia. Po zabiegu efektywniej zachodzi proces regeneracji komórek, poprawia się również metabolizm.

Masaż tlenem wykonywany jest za pomocą specjalnej dyszy. Skonstruowana jest ona tak, że w tym samym czasie masuje i podaje tlen o właściwie dobranym ciśnieniu. Dzięki temu żadne miejsce na twarzy nie zostaje pominięte.

Zabieg jest zupełnie bezbolesny. Pozwala poprawić nie tylko wygląd, ale również samopoczucie. Doskonale relaksuje po ciężkim dniu pracy, wprowadzając w doskonały nastrój.

W naszym Instytucie masaż tlenem jest bardzo popularnym zabiegiem. Wykonywany przez prawdziwych specjalistów, jest zarówno bezpieczny, jak i skuteczny. Polecamy go tym osobom, które chcą usunąć z twarzy pierwsze oznaki starzenia, unikając przy tym korzystania z zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej lub kosztownych kosmetyków.

Umów wizytę

Masaż tlenem