Mikrodermabrazja diamentowa i wodno-tlenowa - Instytut Shintai
Instytut Shintai

MIKRODERMABRAZJA

Perfekcyjny wygląd to marzenie większości z nas. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom tych przedstawicielek płci pięknej, które zawsze chcą wygląd dobrze, proponujemy zabieg mikrodermabrazji – jeden z najskuteczniejszych zabiegów polegających na mechanicznym złuszczaniu naskórka.

W naszym instytucie wykonywana jest mikrodermabrazja:

  • diamentowa,
  • wodno-tlenowa, zwana również oksybrazją.

Tym, co je różnicuje, jest zastosowany rodzaj środka ściernego, intensywność ścierania, a także główna zasada, jaka przyświeca zabiegowi. Decydując się na zabieg mikrodermabrazji, klientki mogą być pewne, że jeszcze tego samego dnia mogą wrócić do swoich normalnych obowiązków. Nie ma żadnych przeciwwskazań do pracy zawodowej czy spotkań towarzyskich.

Wskazania do mikrobermabrazji

Zanim przystąpimy do zabiegu, klientka musi odpowiedzieć na szereg pytań, które pozwolą poznać jej oczekiwania, problemy skórne i efekt, jaki chciałby uzyskać. Przeprowadzamy dokładną ocenę skóry, co pozwala nam dobrać najbardziej odpowiedni w danym przypadku rodzaj mikrodermabrazji. Wszystko po to, aby każda klientka, która zdecydowała się oddać w nasze ręce, opuściła nasz instytut w stu procentach usatysfakcjonowana.

Pracujemy na najwyższej jakości sterylnym sprzęcie, co pozwala naszym klientkom poczuć się naprawdę pewnie. Bezpieczeństwo tych, którzy nam zaufali jest dla nas najważniejsze. Zabieg przeprowadzamy w komfortowych warunkach, dbając o samopoczucie naszych klientek.

Mikrodermabrazja wykonywana jest w naszym instytucie przez wykwalifikowany personel, który może pochwalić się szeroką wiedzą teoretyczną oraz naprawdę bogatym doświadczeniem. Dzięki temu kontrola głębokości złuszczania jest perfekcyjna, co jest gwarantem najlepszych efektów. Oddając się w nasze ręce, klientki mogą być pewne, że ich skóra będzie prezentowała się doskonale.

Chcesz poprawić wygląd swojej skóry, a jednocześnie poczuć się piękniejsza? Postaw na mikrodermabrazję wykonaną w naszym instytucie. Możesz być pewna, że nie pożałujesz swojej decyzji!