Oczyszczanie cery zabiegiem kawitacyjnym - Instytut Shintai
Instytut Shintai

ZABIEG KAWITACYJNY

Kosmetologia oraz medycyna estetyczna powszechnie wykorzystują najnowocześniejsze osiągnięcia technologiczne. Do takich zalicza się ultradźwięki, które świetnie sprawdzają się w dbaniu o skórę. Proponujemy peeling kawitacyjny, który dokładnie oczyści cerę z zanieczyszczeń i martwych komórek naskórka, wykorzystując właśnie wspomniane ultradźwięki.

Ultradźwięki wytwarzają wewnątrz skóry ciepło, które skutecznie penetruje tkanki. To właśnie dzięki niemu dochodzi do odprężenia zarówno mięśni, jak i samej skóry. Taki masaż usprawnia również krążenie krwi oraz limfy. Wpływa korzystnie na procesy metaboliczne oraz regeneracyjne. Za sprawą ultradźwięków wszystkie substancje czynne o wiele łatwiej docierają w głąb skóry.

Peeling kawitacyjny jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym. Poddając się mu, nie trzeba obawiać się wystąpienia efektów ubocznych. Skóra zostaje głęboko oczyszczona i skutecznie pobudzona do regeneracji. Na efekty nie trzeba długo czekać: cera jest odświeżona, wygląda na młodszą i przede wszystkim zdrową. Pobudzona zostaje synteza kolagenu, który odpowiada za młody wygląd skóry.

Zabieg jest nie tylko skuteczny, ale również bezbolesny. Wiele osób, które się na niego zdecydowały podkreśla, że jest wręcz przyjemny. Skóra oczyszczana jest poprzez naturalne wibracje, które nie wywołują nawet niewielkiego bólu.

Zabieg peelingu kawitacyjnego w Instytucie Shintai

W naszym instytucie zabieg peelingu kawitacyjnego wykonuje wykwalifikowany personel, który może pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz rozległą wiedzą teoretyczną w tym zakresie. Dzięki temu ci, którzy zdecydowali się oddać w nasze ręce, mogą czuć się naprawdę bezpiecznie.

Poddając się zabiegowi peelingu kawitacyjnego w naszym salonie można być pewnym uzyskania obiecywanych efektów. Sięgamy wyłącznie po najwyższej klasy sprzęt, co jest gwarantem skuteczności podejmowanych oddziaływań, a jednocześnie pełnego bezpieczeństwa naszych klientów. Każde urządzenie, które wykorzystywane jest w naszym instytucie, posiada wszystkie niezbędne atesty i jest regularnie poddawane przeglądom technicznym.

Jeśli chcesz dogłębnie oczyścić swoją twarz, pobudzić procesy regeneracyjne, sprawić, że cera odzyska młody wygląd i blask, najlepiej od razu skontaktuj się z nami. Peeling kawitacyjny to doskonałą propozycja dla wszystkich, którym zależy na dobrej kondycji cery.

Umów wizytę

Zabieg kawitacyjny