Kawiorowy zabieg pod oczy - zabiegi-pielegnacyjne-twarz - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

KAWIOROWY ZABIEG POD OCZY

Skóra pod oczami jest bardzo cienka i delikatna. Nie lubi stresującego stylu życia, na jej kondycji odbija się każda nieprzespana noc. To także pod oczami najszybciej widoczne są oznaki starzenia się. Skóra pod oczami wymaga więc odpowiedniej pielęgnacji nie tylko w domu. Zabiegiem, który warto polecić osobom, które chcą przywrócić tym wrażliwym miejscom twarzy witalność i jędrność, jest kawiorowy zabieg pod oczy.

Kawior nie jest już dzisiaj tylko drogą przekąską. Jest również składnikiem, z którego coraz częściej korzysta kosmetologia. Jest on wyjątkowo bogaty w substancje, które bardzo korzystnie wpływają na naszą skórę. Zawiera między innymi witaminy A, E, D, B5, fosfolipidy, cynk, jod, fosfor oraz cenne kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6. Witaminy A i E to bardzo silne antyoksydanty, które poprawiają elastyczność skóry, chronią ją przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych oraz chronią przed utratą wilgoci. Zabieg kawiorowy pod oczy poprawia jędrność skóry, nawilża ją i odżywia.

Zabieg pod oczy dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Mogą z niego skorzystać wszyscy, którzy prowadzą stresujący tryb życia, niezdrowo się odżywiają, cierpią na brak snu. Szczególnie jest polecany w przypadku:

  • cery mieszanej i suchej;
  • przy niedoborach witamin i składników mineralnych;
  • pozbawionej i wiotkiej skórze.

Zabieg jest wykonywany u kobiet i mężczyzn.

Efekty zabiegu i jego przebieg

Po zabiegu skóra jest wyraźnie odżywiona, jest więc bardziej świeża. Znikają sińce pod oczami, wypełniają się i redukują kurze łapki. Wzrasta także jej nawilżenie.

Zabieg przeprowadzany jest w kilku etapach. Konieczne jest przede wszystkim zmycie z oczu jakichkolwiek kosmetyków. Po demakijażu następuje wmasowanie pod oczy żelu kawiorowego, który działa na delikatną skórę pod oczami regenerująco. Gdy żel się wchłonie, aplikuje się pod oczy liftingującą maseczkę kawiorową, a po niej krem pod oczy regenerujący z kawiorem. Na koniec aplikowany jest krem kawiorowy liftingujący.

Skuteczność zabiegu oceniana jest przez klientki naszego Instytutu bardzo wysoko.

Umów wizytę

Kawiorowy zabieg pod oczy