Zabieg przeciwstarzeniowy z witaminą C - zabiegi-pielegnacyjne-twarz - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

ZABIEG PRZECIW STARZENIOWY Z WITAMINĄ C

Witaminy w istotny sposób wpływają nie tylko na nasze zdrowie i samopoczucie, ale również wygląd. Kiedy ich brakuje, nasza skóra traci dobrą kondycję. Staje się szara, matowa, pozbawiona blasku, odwodniona. Troszcząc się o nasze klientki, które chcą zachwycać swoim wyglądem, a zmagają się z szarą cerą, która potrzebuje nawilżenia, proponujemy zabieg witaminowo-odżywczy z witaminą C.

Zabieg z wykorzystaniem witaminy C sprawia, że skóra odzyskuje utracony blask. Znika jej szare zabarwienie, zostaje głęboko nawilżona, staje się miękka i bardziej sprężysta. Dochodzi do stymulacji procesów odnowy komórkowej, przez co efekt zabiegu jest długofalowy. Zabieg witaminowo-odżywczy z witaminą C jest łagodny dla skóry. Wystąpić może jedynie niewielkie podrażnienie cery, które naprawdę szybko ustępuje.

Zalecamy poddawanie się zabiegowi witaminowo-odżywczemu z witaminą C regularnie. Najkorzystniej jest robić to przynajmniej raz w tygodniu, zachowując regularne odstępy czasu. Zabieg wieńczy masaż, który zapewnia skórze równowagę, odpręż i wpływa korzystnie na jej elastyczność.

Zalety zabiegu przeciw starzeniowego z witaminą C

Decydując się na zabieg, można liczyć na takie efekty, jak:

  • poprawa jędrności skóry;
  • zniwelowanie niewielkich zmarszczek;
  • poprawa i ujednolicenie koloru skóry;
  • oczyszczenie skóry z warstwy martwych komórek.

Zabieg skutecznie wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, zapobiegając powstawaniu brzydkich pajączków. Neutralizuje także wolne rodniki oraz pobudza syntezę kolagenu, przez co istotnie opóźnia procesy starzenia skóry. Szczególnie polecany jest posiadaczkom cery zmęczonej i poszarzałej. Sprawdza się także wówczas, gdy pielęgnacja skóry została na długi czas zaniedbana.

Dla uzyskania zadowalających efektów wystarczy seria kilku zabiegów. W naszym Instytucie zabieg przeprowadzany jest w sposób w pełni profesjonalny, z wykorzystaniem preparatów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla skóry. Podejmując decyzję o oddaniu się w nasze ręce, można być pewnym naprawdę spektakularnych efektów.

Zrobimy wszystko, aby każda klientka wyszła z naszego Instytutu zadowolona.