Pielęgnujący, lecznicy pedicure dla stóp, podologia - Instytut Shintai
Instytut Shintai

PODOLOGIA

Kondycja naszych stop wpływa zarówno na urodę, jak i samopoczucie. Kiedy stopy zaczynają niedomagać, poruszanie się może sprawiać autentyczny ból. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom tych, którzy chcą cieszyć się zadbanymi stopami posiadającymi gładką skórę i piękne paznokcie, proponujemy pedicure leczniczy.

Wykonujemy takie zabiegi, jak opracowanie paznokci, usuwanie modzeli, odcisków, zrogowaceń, korektę wrastających paznokci. Chcąc zadbać o wszystkich potencjalnych klientów, zdecydowaliśmy się na prowadzenie do oferty również takich zabiegów, jak oczyszczanie paznokci z widocznymi zmianami chorobowymi oraz rekonstrukcję płytki paznokcia po przebytym urazie.

Każdy zabieg poprzedzony jest pogłębionym wywiadem, który pozwala ocenić nie tylko ogólny stan zdrowia, ale również kondycję stóp. Omawiane są propozycje terapii adekwatnej w danym przypadku, a także zakres ewentualnego zabiegu i koszty, jakie w związku z tym trzeba ponieść. Każdy klient wychodzi od nas z bardzo dokładnymi zaleceniami w zakresie pielęgnacji stóp w domu. Dzięki temu możliwe jest i podtrzymanie efektów profesjonalnych zabiegów, a tym samym dłuższe utrzymanie stóp w idealnej kondycji.

Podologia w Instytucie Shintai

Dbamy nie tylko o zadowolenie, ale również bezpieczeństwo naszych klientów. Dlatego zdecydowana większość wykorzystywanego przez nas sprzętu to narzędzia jednorazowe. W przypadku tych przeznaczonych do wielorazowego użytku pamiętamy o niezbędnej dezynfekcji i sterylizacji. Profesjonalny zespół to gwarancja wykonania zabiegów na najwyższym poziomie i w zgodzie z obowiązującymi standardami.

Zapraszamy do nas wszystkich mających trudności z samodzielnym obcięciem paznokci. Odnajdą się u nas również ci, którzy zmagają się z bolesnymi odciskami utrudniającymi chodzenie. Jeśli dotychczasowe zabiegi wykonywane przez kosmetyczkę nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, nie warto dłużej czekać. Profesjonalny pedicure leczniczy wykonany w naszym salonie to najlepsze rozwiązanie uciążliwych problemów i szansa na piękne, zadbane i przede wszystkim wreszcie zdrowe stopy.