Endermologia LPG - zabieg metodą próżniową - Instytut Shintai
Instytut Shintai

ENDERMOLOGIA LPG

Problem cellulitu dotyka milionów kobiet na całym świecie bez względu na metrykę. Wbrew obiegowej opinii nie atakuje on wyłącznie tych przedstawicielek płci pięknej, które zmagają się z nadwagą. W przypadku pomarańczowej skórki panie najczęściej sięgają po rozmaite kremy antycellulitowe, które jednak w wielu wypadkach nie przynoszą oczekiwanych efektów. Endermologia to profesjonalny zabieg, który pomoże pokonać charakterystyczne nierówności skóry i przywrócić pewność siebie.

Endermologia to zabieg zaliczany to metod próżniowych. W czasie jego trwania wykonywany jest mechaniczny masaż, podczas którego siła nacisku się nie zmienia. Do zabiegu wykorzystujemy specjalistyczną głowicę, która posiada dwie ruchome i pracujące niezależnie od siebie rolki. W głowicy znajduje się również komora ssąca, której zadaniem jest zasysanie fałdu skórnego. Wartość podciśnienia ustalana jest w każdym przypadku indywidualnie. Zabieg oczywiście nie jest bolesny.

Skuteczność endermologii

Endermologia jest niezwykle skuteczną metodą usuwania cellulitu. Oddziałuje ona bezpośrednio na tkankę łączną tłuszczową, co sprawia, że skuteczność tego zabiegu jest zdecydowanie wyższa, niż innych zabiegów mających pokonać cellulit. Endermologia to jednak nie tylko redukcja cellulitu. Zabieg również gwarantuje:

  • spłycenie blizn oraz rozstępów;
  • rozluźnienie napiętych mięśni;
  • wygładzenie skóry;
  • ujędrnienie skóry;
  • wymodelowanie sylwetki.

Sposób wykonania zabiegu sprawia, że endermologia ma również wszystkie cechy masażu limfatycznego. Z tego powodu jest metodą, która skutecznie pomaga wyeliminować nagromadzone w organizmie toksyny. Korzystnie wpływa na ukrwienie tkanek oraz nasila wymianę międzykomórkową. Dla wzmocnienia oczyszczającego efektu zalecamy wypijanie przynajmniej dwóch litrów wody w ciągu dnia.

Zabieg jest w pełni bezpieczny i bezinwazyjny. Nie należy się go więc obawiać. Redukuje cellulit, poprawia kondycję skóry, pomaga uporać się z nadprogramowymi kilogramami.

Przed jego wykonaniem niezbędne jest założenie specjalnego kombinezonu. Każda klientka otrzymuje nowy, nieużywany dotąd strój.

Dla uzyskania najlepszych efektów zalecane jest wykonanie kilku lub kilkunastu zabiegów. W Instytucie Shintai Day Spa można zakupić pakiety zabiegów, które są ważne przez okres 6 miesięcy.

Umów wizytę

Endermologia