Maska Led na twarz - Instytut Shintai
Instytut Shintai

MASKA LED

W naszym Instytucie chętnie stawiamy na nowoczesne rozwiązania, które pozwalają oferować jeszcze skuteczniejsze zabiegi. Wszystko w trosce o osoby, które zdecydowały się zaufać właśnie nam. Dlatego proponujemy zabieg z wykorzystaniem maski LED, który zaliczany jest obecnie do jednych z najnowocześniejszych metod sprawdzających się w przypadku rozmaitych problemów ze skórą.

Kolor czerwony emitowany przez naszą maskę LED pomaga skutecznie walczyć ze zmarszczkami, stymulując skórę do zwiększonej produkcji kolagenu. Wykazuje również działanie przeciwzapalne. Niebieski znalazł zastosowanie w terapii trądziku i rozszerzonych porów. Kolor fioletowy umożliwia kurację plam oraz przebarwień i wspomaga procesy odnowy skóry.

Zabiegi z wykorzystaniem maski LED są w pełni bezpieczne. Nie wiążą się z jakimikolwiek dolegliwościami bólowymi. Jednocześnie gwarantują naprawdę spektakularne efekty.

Po założeniu maski na twarz i jej uruchomieniu wytwarzane są wiązki światła, które głęboko penetrują skórę, docierając aż do wnętrza poszczególnych komórek. To właśnie dzięki temu maska stymuluje procesy, które zachodzą w komórkach. Skuteczność zabiegów z wykorzystaniem maski LED porównuje się do tych, które bazują na laserze. Różnica polega jednak na braku jakiejkolwiek inwazyjności w przypadku maski LED. Podczas zabiegu nie dochodzi do naruszenia struktury komórek. W naszym instytucie wykorzystujemy maskę LED posiadającą wszystkie wymagane atesty.

Zabiegi z wykorzystaniem maski LED zaleca się w przypadku:
  • zmian trądzikowych;
  • chęci wzmocnienia naczyń krwionośnych;
  • konieczności regeneracji skóry;
  • występowania przebarwień i plam;
  • występowania podrażnień i ran.

Kuracja stymuluje syntezę kolagenu, ponadto jest doskonałym wsparciem dla skóry po zabiegach oczyszczających. Polecamy poddać się temu zabiegowi również po mezoterapii igłowej oraz mikroigłowej.

Maska LED to innowacyjny zabieg, który cechuje się wysoką skutecznością. Pomaga doskonale zatroszczyć się o swoją skórę, pozostawiając ją w idealnej kondycji.

Umów wizytę

Maska LED